Księgowość aptek


Oferta dla aptek

Nasze biuro rachunkowe na Białołęce w Warszawie specjalizuje się szczególnie we współpracy z aptekami (pojedynczymi punktami lub całymi sieciami). Dysponujemy również doświadczeniem w świadczeniu usług księgowych przedsiębiorstwom medycznym oraz farmaceutycznym.

Możemy zająć się między innymi opracowywaniem rozliczeń personelu, analizowaniem kosztów, a także reprezentować interesy naszego klienta przed organami kontroli podatkowej oraz US i ZUS. Co więcej, tworzymy i obsługujemy książki przychodów i rozchodów oraz księgi rachunkowe. 

Oprogramowanie, z którego korzystamy:

Księgowość aptek, którą zajmujemy się w Warszawie, wymaga dokładnego analizowania danych znajdujących się w systemach poszczególnych placówek. W celu usprawnienia procesu transferu danych, nasze biuro rachunkowe korzysta ze specjalistycznego oprogramowania.

Ceny usług w jednej aptece na terenie Warszawy zależą od:

 • Zasobu dokumentacji:

  W zależności od ilości danych oraz dokumentacji, którymi obraca wybrana apteka, nasze biuro księgowe będzie musiało poświęcić więcej zasobów oraz czasu na ich uporządkowanie, analizę oraz właściwe prowadzenie.

 • Rozmiaru kadry:

  Wielkość placówki farmaceutycznej, z którą nawiązujemy współpracę ma także wpływ na wysokość ceny księgowości aptek. Zwiększona ilość personelu oznacza dla naszych pracowników więcej umów cywilnoprawnych do kontrolowania.

 • Formy organizacyjno-prawnej podmiotu prowadzącego działalność oraz jego księgowości:

  Na cenę prowadzonej przez nas księgowości aptek ma także wpływ sposób w jaki wybrana placówka jest zorganizowana. Różnie będą wyglądały koszty usługi w przypadku spółek cywilnych, partnerskich czy komandytowych.

Poniżej przedstawiamy przybliżony cennik biura rachunkowego ABC Solutions dla jednej Apteki

 • jedna umowa cywilnoprawna – 20,00 zł netto
 • księgi handlowe – od 1200,00 zł netto
 • książki przychodów i rozchodów – od 700,00 zł netto
 • jedna zatrudniona osoba – 40,00 zł netto